Dumanlı Isı Dumanlı Isı Duyuruları http://www.dumanliisi.com tr Geleneksel İftar Yemeğimiz http://dumanliisi.com/duyurular/3-geleneksel-iftar-yemegimiz.html http://dumanliisi.com/duyurular/3-geleneksel-iftar-yemegimiz.html 05 Nov 2014 13:01:41 +0000 Şirketimizin Geleneksel İftar Yemeği 23.07.2013 Salı Günü Çekmeköy Testi Restaurantta Gerçekleştirilecektir.[..] İş Bitimi - Veliefendi Residence 352 Konutluk Projemiz http://dumanliisi.com/duyurular/4-is-bitimi---veliefendi-residence-352-konutluk-projemiz.html http://dumanliisi.com/duyurular/4-is-bitimi---veliefendi-residence-352-konutluk-projemiz.html 05 Mar 2018 11:35:01 +0000 Veliefendi Residence 352 Konutluk Projemiz Tamamlanmıştır. 30.09.2015[..] İş Bitimi - Dumankaya Halkalı Konsept Projemiz http://dumanliisi.com/duyurular/2-is-bitimi---dumankaya-halkali-konsept-projemiz.html http://dumanliisi.com/duyurular/2-is-bitimi---dumankaya-halkali-konsept-projemiz.html 05 Mar 2018 11:35:33 +0000 Firmamız Dumankaya Halkalı Konsept 850 Konut Projemiz Tamamlanmıştır.[..] İş Bitimi - Kiptaş The İstanbul Veliefendi Projemiz http://dumanliisi.com/duyurular/1-is-bitimi---kiptas-the-istanbul-veliefendi-projemiz.html http://dumanliisi.com/duyurular/1-is-bitimi---kiptas-the-istanbul-veliefendi-projemiz.html 05 Mar 2018 11:37:59 +0000 Firmamız İlgili Projenin 486 Adet Konut, Otopark, Sosyal Tesis ve Ticaret Merkezi Mekanik Tesisat İşlerini Tamamlamıştır.[..] İş Başlangıcı - Resim İstanbul Projemiz http://dumanliisi.com/duyurular/5-is-baslangici---resim-istanbul-projemiz.html http://dumanliisi.com/duyurular/5-is-baslangici---resim-istanbul-projemiz.html 05 Mar 2018 11:32:01 +0000 28 Blok ve 1394 Konuttan Oluşan Resim İstanbul Projemizin Mekanik Tesisat İşlerine Başlamış Bulunmaktayız. (29.12.2014)[..] İş Başlangıcı - Ankara YDA İnşaat Park Avenue Projemiz http://dumanliisi.com/duyurular/6-is-baslangici---ankara-yda-insaat-park-avenue-projemiz.html http://dumanliisi.com/duyurular/6-is-baslangici---ankara-yda-insaat-park-avenue-projemiz.html 05 Mar 2018 11:35:53 +0000 Ankara Yenimahallede Bulunan YDA Park Avenue Projemizin Mekanik Tesisat İşlerine Başlamış Bulunmaktayız. (29.01.2015)[..] İş Bitimi - İnter Yapı Hayattepe Residance Projemiz http://dumanliisi.com/duyurular/7-is-bitimi---inter-yapi-hayattepe-residance-projemiz.html http://dumanliisi.com/duyurular/7-is-bitimi---inter-yapi-hayattepe-residance-projemiz.html 05 Mar 2018 11:34:21 +0000 Hayattepe Residance Projemiz Tamamlanmıştır. 30.10.2015[..] İş Bitimi - Resim İstanbul Projesi http://dumanliisi.com/duyurular/9-is-bitimi---resim-istanbul-projesi.html http://dumanliisi.com/duyurular/9-is-bitimi---resim-istanbul-projesi.html 05 Mar 2018 11:34:42 +0000 3 Etaptan Oluşan ve 1394 Konut + Otopark Alanına Sahip Projemizin Teslimi Gerçekleşmiştir. (31.12.2017)[..] İş Bitimi - Ankara Yda Park Avenue Projemiz http://dumanliisi.com/duyurular/10-is-bitimi---ankara-yda-park-avenue-projemiz.html http://dumanliisi.com/duyurular/10-is-bitimi---ankara-yda-park-avenue-projemiz.html 05 Mar 2018 11:37:29 +0000 Ankara Yenimahallede Bulunan Yda Park Avenue Projemiz Teslim Edilmiştir. (31.12.2017)[..] İş Başlangıcı - Referans Bahçeşehir Projemiz http://dumanliisi.com/duyurular/11-is-baslangici---referans-bahcesehir-projemiz.html http://dumanliisi.com/duyurular/11-is-baslangici---referans-bahcesehir-projemiz.html 05 Mar 2018 11:39:06 +0000 Kiler GYO-Biskon A.Ş. Ortaklığı Taahhüdündeki 235 Konut Referans Bahçeşehir Projemiz Başlamıştır. (02.01.2018)[..]